Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej

Witryna Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej

[AKTUALIZACJA] Służba w punkcie zbiórki darów dla powodzian

Aktualizacja 22.09 12:25

Już drugi tydzień działamy w punkcie zbiórki darów dla powodzian na Tarczyński Arena Wrocław! Zachęcamy do podjęcia się służby.

Służba pełniona będzie przez harcerzy starszych i wędrowników, a szczegóły znajdziecie na grafice powyżej. Akcja prowadzona będzie od poniedziałku do czwartku, w dwóch turach. Wasze działania będą skupiały się na przyjmowaniu darów, ich sortowaniu i rozdzielaniu.

Przed przyjazdem na miejsce akcji, prosimy o wiadomość do naszego koordynatora, Przemka (tel. 660 033 959). W zgłoszeniu podajcie takie informacje jak:

• imię i nazwisko
  • środowisko działania, hufiec
  • pełnoletniość (pełnoletni/niepełnoletni)
  • daty i tury dostępności.

Po wysłaniu zgłoszenia koniecznie poczekajcie na potwierdzenie Waszego zgłoszenia do służby.

Na służbę przychodzimy w mundurach.

Aktualizacja 18.09 20:05

Jest już komplet miejsc na środę i czwartek, potrzebne są zgłoszenia na piątek i sobotę.

Zachęcamy do podjęcia się służby w punkcie zbiórki darów dla powodzian.

• imię i nazwisko
  • środowisko działania, hufiec
  • pełnoletniość (pełnoletni/niepełnoletni)
  • daty i tury dostępności.

Na służbę przychodzimy w mundurach.