Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej

Witryna Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej

Ważne Wydarzenie

Zlot Hufca Wrocław odwołany!

Drogie Harcerki i Drodzy Harcerze,

Informujemy, że z powodu sytuacji powodziowej na terenie Jeleniej Góry, Komenda Hufca podjęła decyzję o odwołaniu Zlot Hufca Wrocław. W obliczu obecnych wydarzeń nasze harcerskie wartości prowadzą nas do podjęcia działań, które są teraz najbardziej potrzebne.

Jako harcerze, zawsze jesteśmy gotowi do służby. Dlatego zamiast Zlotu, w zaplanowany weekend skupimy się na niesieniu pomocy osobom dotkniętym powodzią. Będzie to okazja, by wspólnie zrobić coś dobrego dla lokalnej społeczności, np. poprzez udział w sprzątaniu miasta oraz inne działania pomocowe. O szczegółach i możliwościach zaangażowania będziemy informować na bieżąco, w zależności od rozwoju sytuacji.

Informujemy również, że wszystkie wpłaty na zlot zostaną zwrócone do dnia 30.09, a w tym przypadku nie jest wymagane składanie pisma o zwrot.

Czas na zabawę i spotkanie jeszcze przyjdzie, teraz jednak wzywa nas służba. Jesteśmy pewni, że razem możemy wiele zdziałać.