Macie ochotę na integrację ze szczyptą współzawodnictwa? Chcecie sprawdzić swoją wiedzę harcerską? Jest w was dużo energii i zastanawiacie się, gdzie możecie ją spożytkować?

W takim razie, zapraszamy Was do wzięcia udziału w Turnieju Brązowych Sznurów!

Odbędzie się on już 15 kwietnia, w godzinach 9:00-15:00. Zbieramy się w harcówce szczepu „Nysa” przy ul. Inżynierskiej 17, a sam Turniej odbędzie się na terenie Parku Grabiszyńskiego. W wydarzeniu mogą wziąć udział patrole 5-osobowe z drużyn harcerskich oraz starszoharcerskich. Na każdy patrol musi przypadać jeden pełnoletni opiekun, który również opłaca składkę. Wpisowe wynosi 30 złotych, w ramach którego otrzymacie pamiątkowy znaczek, ciepłe i ziemne napoje oraz ciepły posiłek po zakończeniu TBS. Pamiętajcie o wzięciu ze sobą wyposażenia na jednodniową wycieczkę oraz apteczki.

Zgłoszenia należy dokonać do 26.03, wysyłając e-mail na adres daria.karas@zhp.net.pl z informacjami – nazwą patrolu, liczbą osób oraz danymi opiekuna. Wpłata wpisowego jest możliwa do 30.03 na numer konta 08 1750 0012 0000 0000 4085 5777, z tytułem przelewu: „Składka zadaniowa TBS 2023 + nazwa patrolu”.

Regulamin Wydarzenia dostępny jest tutaj.