Druhny i Druhowie!
Pragniemy poinformować Was, iż w lipcu tego roku udało się wznowić działanie Przedstawicielstwa Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich na Naszą Chorągiew. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Was i Wasze jednostki do zapoznania się z ofertą programową przygotowaną przez Wspólnotę oraz zgłoszenie się do tegorocznego Współzawodnictwa o Tytuł Drużyny Grunwaldzkiej. Aby zdobyć Tytuł wystarczy wykonać tylko 4 zadania, a następnie wysłać sprawozdanie z wykonania zadań w formie kroniki. Zachęcamy do korzystania z ogólnopolskich propozycji programowych oraz kontaku z Przedstawicielstwem poprzez profil na facebooku lub bezpośrednio mailowo z Przedstawicielem – phm. Rafałem Jezierskim – rafal.jezierski1@zhp.net.pl. Uprzedzając jedno z najważniejszych pytań – nie trzeba jechać na Zlot Grunwaldzki, by zdobyć Tytuł i nie trzeba zdobywać Tytułu, by pojechać na Zlot Grunwaldzki. Na zgłoszenia czekamy do końca października, zapraszamy!