Czuj! Czuwaj!

Komenda Hufca Wrocław zaprasza wszystkie zuchy i wszystkich harcerzy naszego hufca do wzięcia udziału w konkursie! Mamy nadzieję, na liczne zgłoszenia i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć co pięknego stworzycie!

Powodzenia!

Regulamin konkursu:

1. Konkurs dedykowany jest do członków Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej.
  2. Konkurs trwa od 08.12.2020 do 20.12.2020. Prace konkursowe przesyłać można do 20 grudnia, do godziny 23:59.
  3. Przesyłając prace konkursową należy zamieścić informacje: Imię, nazwisko i wiek autora. Nazwa jednostki, do której należy. Krótki opis pracy: z czego jest wykonana, jakich technik użyto, czy ile czasu trwało tworzenie.
  4. Wysyłając pracę konkursową automatycznie zostaje wyrażona zgoda na publikacje prac na Facebooku Hufca oraz wysłanie konkursowej kartki do GK ZHP.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21.12.2020 r.
  6. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do udostępniania naszego konkursu na stronach FB waszych środowisk