Przed nami VII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „BUMERANG”. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 17-19 marca 2017 r. we Wrocławiu. Jak co roku zapraszamy na niego zuchy, harcerzy, wędrowników i instruktorów ze wszystkich organizacji harcerskich działających w naszym kraju. Zaprezentować należy dwie piosenki – jedną typowo harcerską, a drugą turystyczną w temacie: „TURYSTYCZNA PIOSENKA RETRO”. Występy będą oceniane przez Jury złożone z osób posiadających doświadczenie muzyczne. Na laureatów festiwalu czekają atrakcyjne nagrody. Możemy Was zapewnić, że na festiwalu nie zabraknie miłej atmosfery, wspaniałych wykonań harcerskich i turystycznych piosenek, a także występu „gwiazdy”, którą będzie … o tym w późniejszym czasie. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem festiwalu. Niestety mamy problemy ze stroną www. festiwalu, ale będziemy Was na bieżąco informowali na festiwalowym Facebooku oraz stronie Hufca ZHP Wrocław. Niedługo też udostępnimy Wam Kartę Zgłoszenia.

REGULAMIN 2017