Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to szczególny czas, kiedy możemy okazać swoją pamięć najbliższym, znajomym czy partnerom w działaniu. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, Poczta Harcerska Nr 28 Wrocław – „Szaniec” proponuje wspólne wypisywanie świątecznych kartek pocztowych. Każde środowisko, które zgłosi się do Hufca w dniach 08.12.2016, 13.12.2016 lub 15.12.2016 w godzinach od 17.30 do 19.00, będzie miało możliwość wypisywania kartek świątecznych. Na miejscu będzie także możliwość zakupienia znaczków pocztowych Poczty Polskiej wyemitowanych specjalnie z okazji nadchodzących świąt. Wypisane kartki będą wysyłane z Urzędu Pocztowego, w którym obowiązuje specjalny okolicznościowy świąteczny datownik Poczty Polskiej.

W imieniu Poczty Harcerskiej Wrocław – „Szaniec” zapraszam wszystkie środowiska harcerskie do wzięcia udziału w zajęciach pocztowych. Oprócz samego wypisywania kartek będzie można zobaczyć stare pocztówki harcerskie oraz zapoznać się z prawidłowym zaadresowaniem kart pocztowych.
Prosimy o zabranie ze sobą przyborów do pisania i rysowania (kredki, flamastry, pieczątki środowisk oraz adresy pocztowe znajomych). Koszt znaczka Poczty Polskiej – 2,00 zł. Kartki będzie można otrzymać w gratisie od Poczty Harcerskiej.

CZUWAJ!
Naczelnik Poczty Harcerskiej Nr 28 Wrocław – „Szaniec” hm. Marek Stochmiałek HR