W imieniu organizatorów Scout Meeting Legnica 2016 pod hasłe „One Team – One Intention” zapraszamy waszych przedstawicieli i całe drużyny na największe w naszym regionie spotkanie wszystkich organizacji harcerskich.

Swój udział potwierdziły już ZHP, ZHR, WSH i SE działające na terenie Polski, oraz zaprzyjaźnione środowiska z zagranicy, z którymi nasze drużyny utrzymują stały kontakt. Zapraszamy Was chcąc wzbogacić wspólnotę międzyhufcową. Pragniemy również rozpocząć długofalową współpracę pomiędzy wszystkimi organizacjami harcerskimi , prowadząc do wzajemnego poznania się i wymiany doświadczeń zarówno na polu programowym jak i
wychowawczym.
    Program jest dopracowany i prowadzony równolegle dla 4 poziomów wiekowych, które w poszczególnych organizacjach harcerskich Europy są prawie takie same. Zaprezentujemy przekrój działalności naszych drużyn specjalnościowych oraz ofertę zabaw i działań harcerskich, które będziecie mogli zabrać ze sobą do siebie. Liczymy też, że pokażecie nam coś swojego, co inni harcerze będą mogli zastosować w swoich drużynach. Zapraszamy również chętne środowiska do współorganizacji przedsięwzięcia, chętnie wysłuchamy wskazówek bardziej doświadczonych instruktorów. Aby zachęcić Was do wzięcia udziału, przesyłamy krótki regulamin oraz zapraszamy na utworzoną specjalną stronę Facebook’ową pt. „One Team One Intention”, gdzie obejrzycie film promujący oraz na bieżąco możecie śledzić atrakcje jakie dla Was przygotowujemy. Zlot odbędzie się 20-22 maja na 100 hektarach starego legnickiego lotniska.
CZUWAJ!!!
Zespół organizacyjny Scout Meeting Legnica 2016 „One Team One Intention”