Czuwaj!
Drużyna Reprezentacyjna naszego hufca rozpoczęła rok harcerski aktywnie, pokazaliśmy się na uroczystościach już dwa razy!

Dnia 1.09, wraz z harcerzami z Wrocławski Szczep Harcerski 347, wzięliśmy udział w uroczystościach dotyczących 82. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Sztandar hufca był widoczny podczas uroczystego apelu na Cmentarzu Żołnierzy Polskich na Oporowie, gdzie również w imieniu hufca zostały złożone kwiaty.

Dnia 5.09 odbyła się uroczysta Msza Święta połączona z apelem w intencji ofiar reżimów totalitarnych przy kościele na ul. Wittiga. Wystawiliśmy tam dwa poczty z udziałem sztandarów: Związku Sybiraków oddział Wrocław oraz Dolnośląskiej Rodziny Katyńskiej.

Już szykujemy się na kolejne uroczystości oraz powoli zachęcamy do udziału w szkoleniach z ceremoniału i musztry przed Świętem Niepodległości.
Więcej informacji już wkrótce.

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here