Podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Bumerang”, w ramach warsztatów plastycznych, uczestnicy wykonywali projekty kart pocztowych dla uczczenia X-lecia Festiwalu „Bumerang”.  Spośród wykonanych prac Naczelnicy Poczt Harcerskich Nr 28 „Szaniec” oraz Nr 159 „Harcownicy”, a także instruktorzy Kręgu Instruktorskiego „Bumerang”, wyłonili dwie, które postanowili wyróżnić. Autorkami tych projektów są:

  • dh. Natalia Górowska z 47 WDH „IGNIS” – Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej,
  • dh. Julia Broczek z 50 DSH „TWIERDZA” – Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej.

Oprócz upominków, które zostaną druhnom wręczone podczas najbliższej uroczystości hufcowej, zostały wykonane karty pocztowe wg ww. projektów.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here