Podczas IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Bumerang”, w ramach warsztatów plastycznych, uczestnicy wykonywali projekty kart pocztowych dla uczczenia X-lecia Festiwalu „Bumerang”.  Spośród wykonanych prac Naczelnicy Poczt Harcerskich Nr 28 „Szaniec” oraz Nr 159 „Harcownicy”, a także instruktorzy Kręgu Instruktorskiego „Bumerang”, wyłonili dwie, które postanowili wyróżnić. Autorkami tych projektów są:

  • dh. Natalia Górowska z 47 WDH „IGNIS” – Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej,
  • dh. Julia Broczek z 50 DSH „TWIERDZA” – Hufiec ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej.

Oprócz upominków, które zostaną druhnom wręczone podczas najbliższej uroczystości hufcowej, zostały wykonane karty pocztowe wg ww. projektów.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Comments

comments