Drogie zuchy i harcerze! Ogłaszamy konkurs na najkreatywniejszą pisankę! Czy będzie to ładnie ozdobione jajko, wydmuszka czy duża pisanka zrobiona z masy papierowej – wszystkie chwyty dozwolone. Liczymy na waszą kreatywność!

W zależności od ilości prac konkursowych i wieku uczestników jako organizatorzy konkursu przyznajemy sobie prawo do określenia kryterium ocen po zebraniu zgłoszeń. Na zdjęcia prac oraz opis techniki, którą pisanka została wykonana czekamy do 6 kwietnia 2021.

Przesyłajcie je na maila program@wroclaw.zhp.pl W zgłoszeniu podajcie: Imię i nazwisko, wiek, nazwę jednostki. Autorzy najkreatywniejszych prac mogą spodziewać się fajnych, harcerskich nagród rzeczowych.

Bierzcie się do pracy! Pozdrawiamy!
Komenda Hufca ZHP Wrocław

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs dedykowany jest do członków Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej.
  2. Konkurs trwa od 28.03.2021 do 06.04.2021. Prace konkursowe przesyłać można do 6 kwietnia, do godziny 23:59.
  3. Przesyłając prace konkursową należy zamieścić informacje: Imię, nazwisko i wiek autora. Nazwa jednostki, do której należy. Krótki opis pracy: z czego jest wykonana, jakich technik użyto, ile czasu trwało tworzenie.
  4. Wysyłając pracę konkursową automatycznie zostaje wyrażona zgoda na publikacje prac na Facebooku Hufca.
  5. W skład JURY wchodzą członkowie Komendy Hufca ZHP Wrocław.
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.04.2021 r.
  7. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe.
  8. Organizatorzy konkursu tj. Komenda Hufca ZHP Wrocław przyznają sobie prawo do wyznaczenia kategorii ocen po zweryfikowaniu ilości zgłoszonych prac oraz wieku autorów.

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here