Drogie zuchy i harcerze! Ogłaszamy konkurs na najkreatywniejszą pisankę! Czy będzie to ładnie ozdobione jajko, wydmuszka czy duża pisanka zrobiona z masy papierowej – wszystkie chwyty dozwolone. Liczymy na waszą kreatywność!

W zależności od ilości prac konkursowych i wieku uczestników jako organizatorzy konkursu przyznajemy sobie prawo do określenia kryterium ocen po zebraniu zgłoszeń. Na zdjęcia prac oraz opis techniki, którą pisanka została wykonana czekamy do 6 kwietnia 2021.

Przesyłajcie je na maila program@wroclaw.zhp.pl W zgłoszeniu podajcie: Imię i nazwisko, wiek, nazwę jednostki. Autorzy najkreatywniejszych prac mogą spodziewać się fajnych, harcerskich nagród rzeczowych.

Bierzcie się do pracy! Pozdrawiamy!
Komenda Hufca ZHP Wrocław

Regulamin konkursu:

1. Konkurs dedykowany jest do członków Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej.
  2. Konkurs trwa od 28.03.2021 do 06.04.2021. Prace konkursowe przesyłać można do 6 kwietnia, do godziny 23:59.
  3. Przesyłając prace konkursową należy zamieścić informacje: Imię, nazwisko i wiek autora. Nazwa jednostki, do której należy. Krótki opis pracy: z czego jest wykonana, jakich technik użyto, ile czasu trwało tworzenie.
  4. Wysyłając pracę konkursową automatycznie zostaje wyrażona zgoda na publikacje prac na Facebooku Hufca.
  5. W skład JURY wchodzą członkowie Komendy Hufca ZHP Wrocław.
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10.04.2021 r.
  7. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe.
  8. Organizatorzy konkursu tj. Komenda Hufca ZHP Wrocław przyznają sobie prawo do wyznaczenia kategorii ocen po zweryfikowaniu ilości zgłoszonych prac oraz wieku autorów.