Hufiec ZHP Wrocław - Dzień Myśli Braterskiej w 2021 roku
Hufiec ZHP Wrocław; Dzień Myśli Braterskiej w 2021 roku

(aktualizacja 22.02.2021r.)
Czuwaj! Druhny i Druhowie!
Z okazji Dnia Myśli Braterskiej życzymy Wam spełnienia planów i marzeń, szczęścia i radości z bycia razem oraz zadowolenia i satysfakcji z pełnionej służby.  Starajmy się uczyć innych przyjaźni i życzliwości, zachęcajmy do wstąpienia do naszych gromad i drużyn, dając przykład pięknej harcerskiej służby.

(aktualizacja 17.02.2021r.)
Czuwaj! Do dnia Myśli Braterskiej zostało już tylko 5 dni a do czasu na kiedy przygotowaliśmy dla Was szereg gier w terenie i innych atrakcji jedynie 3 dni, dlatego zdradzamy więcej szczegółów co Was czeka w ten najbliższy weekend.

  • 20 lutego (sobota) – gry dla każdego z pionów,
  • 21 lutego (niedziela) – HarcBus z mobilnym punktem poczty harcerskiej oraz wieloma innymi atrakcjami,
  • oraz kilka niespodzianek;

Poniżej kilka słów od autorów o grach w terenie:

Czuwaj!
Kilka wyjątkowych osób pojawiło się ostatnio we Wrocławiu,  Twoim zadaniem jest dowiedzieć się z jakiego powodu tu przyjechały i dlaczego w tym samym czasie. Postacie bardziej lub mniej znają Wrocław, jednak wszystkie poszły zwiedzać centrum naszego miasta. Być może będą potrzebować twojej pomocy w odnalezieniu się. Aby Ci ułatwić podpowiem, że możesz ich szukać w kodach QR, więc abyś mógł ich znaleźć potrzebujesz specjalnej aplikacji. Niestety zwykły czytnik nie zna tych postaci i Ci tym razem nie pomoże. Potrzebna będzie aplikacja  Actionbound, nie potrzebne jest tam żadne logowanie. Znajdując się na Placu Wolności koło NFM klikasz zeskanuj kod i rozpoczynasz grę. Mając w zamyśle odwiedzenie wszystkich postaci czeka cię około 3 godzinny spacer, zakończony w miejscu z którego wystartowałeś.

Ola Jaworowska – odpowiedzialna za organizację gry dla harcerzy

Czuwaj!
Zapraszamy Was na trasę Starszoharcersko-Wędrowniczą. Przygotowaliśmy dla Was dziesięć punktów rozmieszczonych na Wrocławskim Rynku i jego okolicach. Podczas realizacji zadań na trasie mamy dla Was przygotowanych kilka ciekawostek o naszym mieście, o których mogliście nie wiedzieć. Podczas wydarzenia róbcie zdjęcia i przesyłajcie je nam na FB „Bratni Krąg Na Wrocławskim Rynku”, najciekawsze zdjęcia wyróżnimy na zakończenie wydarzenia.

Jeżeli chodzi o kwestie techniczne trasy, to o godzinie 10.00 będzie dostępna mapa z punktami w aplikacji https://play.google.com/store/apps/details?id=de.actionbound , którą to każda grupa musi mieć zainstalowaną  aby wziąć udział w trasie. Gra zakończy się o godz. 18.00 i do tej godziny będziemy czekać  na odpowiedzi na wasze zadania. Jeżeli podczas gry będą jakieś problemy możecie się zgłosić mailowo o pomoc, bądź przez fb na Bratni Krąg na Wrocławskim Rynku.

Norbert Kieda – odpowiedzialny za organizację gry dla harcerzy starszych i wędrowników

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here