Poza trwającą już akcją kwestowania online do e-skarbonek już jutro pomimo wyjątkowej sytuacji pandemicznej, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa nasi wolontariusze porzucają swoje codzienne obowiązki i poświęcają się zbieraniu funduszy, szukajcie wolontariuszy Hufca Wrocław  na ulicach naszego miasta. Szukajcie ich i wrzucajcie pieniądze do tekturowych puszek a zebrane pieniążki pozwolą orkiestrze zakupić nowoczesne i specjalistyczne urządzenia niezbędne w nowoczesnej chirurgii laryngologicznej oddziałów dziecięcych.

Podczas kwestowania pamiętajcie o haśle tegorocznej zbiórki -„Finał z głową”, więc prosimy Was o rozwagę i zachowanie zasad bezpieczeństwa. Ubierzcie się ciepło, zaopatrzcie w uśmiech i razem uczyńmy ten finał niezapomnianym.

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here