Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż 19 kwietnia 2020 na Wieczna Wartę odszedł Druh Harcmistrz Andrzej KEMPA, były Komendant Hufca Wrocław-Fabryczna.  Druh Andrzej urodził się 18. kwietnia 1955 roku we Wrocławiu a swoją przygodę z zieloną rogatywką rozpoczął w roku 1965, w szczepie FIORD przy szkole nr 109 na ul. Inżynierskiej.

W 1971 roku złożył  Zobowiązanie Instruktorskie, uwieńczeniem instruktorskiego rozwoju Druha Andrzeja było zdobycie stopnia harcmistrza w 1980 roku. W tym też okresie tworzy i prowadzi szczep ODRA w  szkole nr 3 przy ulicy Bobrzej.

W roku 1983 otrzymuje poczwórnie pleciony sznur i  kieruje Hufcem Wrocław-Fabryczna do roku 1988.  W 1994 w uznaniu zasług zostaje odznaczony krzyżem  „Za zasługi dla ZHP”. W późniejszym okresie był aktywnie zaangażowany w działanie kręgu instruktorskiego „Okruszyny Słońca” przy szczepie PŁOMIENIE na Wrocławskich Stabłowicach.

Człowiek serdeczny, życzliwy, uczynny. Druh.

„Przy innym ogniu, w inną noc…”

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Komunalnym we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 333 o godzinie 13.00.

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here