„Raz na cztery lata Zuch się staje pępkiem świata”

29 lutego, raz na cztery lata, Zuch się staje pępkiem świata! Imieniny Zucha, które przypadają w tym dniu to święto wszystkich zuchów – tych najmłodszych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w zuchowym świecie, jak i tych, które ten świat znają już bardzo dobrze. W tym szczególnym dniu cała uwaga jest skupiona na najmłodszych członkach organizacji.

W ramach świętowania zuchy z naszego hufca wzięły udział w grze terenowej na terenie Parku Staromiejskiego przy Wrocławskim Teatrze Lalek, celem gry było zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdobycia sprawności charakteryzator. Zuchy zmierzyły się z takimi zadaniami jak projekt stroju dla wybranej postaci z bajki, malowanie twarzy, wykonywanie masek karnawałowych itp. Po grze zuchy udały się na przedstawienie pt. „Co krokodyl jada na obiad” w teatrze lalek. Na koniec imienin zuchy wspólnie z zaproszonymi gośćmi zaśpiewali sto lat oraz skosztowali przepyszny tort.

Zdjęcia można zobaczyć w naszej galerii!

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here