Bal instruktorski był wydarzeniem, którego nasz hufiec potrzebował. Wieczorem 01.02.2020 ponad 20 osób przyszło do naszej sali kominkowej w kolorowych strojach i makijażu, które zapewniły wyjątkowy klimat naszej imprezie. Zaczęliśmy od kilku zabaw integracyjnych i zręcznościowych nawiązujących do lat 80-tych. Nuciliśmy piosenki, wykorzystaliśmy elementy majsterki i terenoznawstwa, a potem zabraliśmy się do części najważniejszej – tańca. By wszystkich rozruszać zaczęliśmy od belgijki oraz kowbojki i okazało się że wrocławscy harcerze są świetnymi tancerzami. Potem już nie było trzeba dużo zachęcania, bo uczestnicy sami brali się na parkiet. Pod koniec, gdy wszystkich zaczęły boleć nogi, urządziliśmy karaoke, które okazało się równie dużym sukcesem.

Potencjał tkwiący w tej formie integracji naszych środowisk należy w pełni wykorzystać i już zacząć planować kolejne wydarzenie.

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here