Poczta Harcerska nr 28 Wrocław -„Szaniec” zaprasza wszystkie środowiska harcerskie do wzięcia udziału w pocztowym świętowaniu Niepodległości. W dniu 11.11.2019 w siedzibie  Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej przy pl. Św. Macieja 5a/3 będzie możliwość otrzymania kartek pocztowych wydanych przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Kartki będzie można wysłać do znajomych, zaprzyjaźnionych środowisk harcerskich. Podzielny się swoim świętowaniem z innymi. Prosimy o zabranie ze sobą znaczków pocztowych. Ilość kartek ograniczona. Dla zmarzluchów będzie czekała herbata i oczywiście miła ciepła atmosfera. Wszystkie wysłane kartki zostaną ostemplowane znakami Poczty Harcerskiej.

Czekamy na Was od godziny 14 do 16, dostępne będą kartki pocztowe:

-CZUWAJ!-
Poczta Harcerska nr28
Wrocław-„Szaniec”

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here