W piątek 7 czerwca miało miejsce nasze Hufcowe Zakończenie Roku Harcerskiego. Impreza rozpoczęła się o godz. 17.00 w Forcie Przygody zlokalizowanym na terenie byłego poligonu wojskowego na Sołtysowicach. Na zgłoszone do wydarzenia patrole czekało wiele fantastycznych atrakcji.  Na rozpoczęcie grupy patrolowe wzięły udział w biegu na orientację by później rozejść się po licznych atrakcjach.

Jeździliśmy na quadach, strzelaliśmy z łuku oraz broni ASG. Zorganizowany został również prawdziwy turniej paintball’a w wydaniu dla nieco starszych zawodników oraz nieco łagodniejsza wersja dla młodszych uczestników.

Impreza zakończyła się uroczystym apelem, podczas którego zostały nagrodzone najbardziej zasłużone osoby z naszego hufca. W zakończeniu wzięło udział 151 osób, były to osoby ze środowisk: WSH „Czarna 13” im. Armii Krajowej, Wrocławski Szczep Harcerski „347”, 42 WGZ „Iskierki”, 15.17 DH „Sfora”, HSŚ „Nysa”, WKA „Polifonia”, 47 WDHiHL „Ignis”, 15 WDW „Zielone Berety”, 110 WDSH „ŁAŁA ŁIŁA” im. Alka Dawidowskiego, 108 WDS „Czerwonych Beretów” oraz KI „Bumerang”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Hufcowego Zakończenia Roku Harcerskiego, a w szczególności organizatorom.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które można zobaczyć pod adresem!

fot. Maciej Syrek, fot. Mateusz Bogacki, fot. Tomasz Suś, fot. Dominika i Łukasz

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here