Podczas Koncertu Galowego IX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Bumerang” 5 instruktorów naszego Hufca zostało odznaczonych odznaką „Chorągwianą Odznaką Zasłużony dla Chorągwi Dolnośląskiej” oraz 3 instruktorów otrzymało okolicznościowy medal wydany z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz 100 -lecia Związku Harcerstwa Polskiego. Chorągwianą Odznakę Zasłużony dla Chorągwi Dolnośląskiej otrzymali:

Srebrna:
hm. Kamil Domański – Komendant Hufca

Brązowa:
hm. Michał Kowalczyk – Członek Referatu Zuchowego
phm. Katarzyna Kurdziel – Członkini KH ds. programu
phm. Zenon Doruch – Naczelnik Poczty Harcerskiej 139 „Harcownicy”
phm. Jakub Wolski – Zastępca Komendanta Hufca

Medal okolicznościowy otrzymali:
hm. Kamil Domański – Komendant Hufca
hm. Krzysztof Kołodziejczyk – Instruktor Muzeum Harcerstwa
hm. Jarosław Ziółkowski – Członek KH ds. organizacyjnych

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here