Wyniki konkursu i zaproszenie na wystawę!

Wydłużenie terminu nadsyłania prac!

Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu, Poczta Harcerska nr 28 Wrocław „Szaniec” – Chorągwi Dolnośląskiej ZHP im. Stefana Mirowskiego oraz Poczta Harcerska nr 159 Wrocław III „Harcownicy” – Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej zapraszają do wzięcia udziału w KONKURSIE PLASTYCZNYM NA PROJEKT KARTKI POCZTOWEJ O TEMATYCE PATRIOTYCZNO – HARCERSKIEJ PT. „6 SIERPNIA – DZIEŃ POCZT HARCERSKICH”

Konkurs kierowany jest do przedstawicieli środowisk harcerskich:
I grupa wiekowa
–zuchy – dzieci w wieku 6–10 lat,
II grupa wiekowa
–harcerki i harcerze – 10-13 lat,
III grupa wiekowa
-harcerki i harcerze starsi – 13-16 lat.

Ostateczny termin nadsyłania lub osobistego złożenia prac konkursowych ustala się na dzień 6 maja 2019 roku. W przypadku przesłania prac droga pocztową obowiązuje data stempla pocztowego – 06.05.2019.

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć w regulaminie.

Oświadczenie

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here