Start Hufca ZHP Wrocław

29 września odbył się Harcerski Start Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej 2018 organizowany przez Wrocławski Szczep Harcerski „Czarna 13” im. Armii Krajowej. Na samym początku był oficjalny apel rozpoczynający Harcerski Start Hufca, po którym wszystkie przybyłe jednostki zostały podzielone metodykami na patrole. W tych patrolach brało się udział w punktach, które były bardzo interesujące i rozwijające kreatywność. Można było zagrać w duże kółko i krzyżyk, w dużą „Jengę”, rysować dużym markerem ciągnąc za sznurki i wiele innych ciekawych punktów, ale największym zainteresowaniem szczyciła się wspinaczka po skrzynkach tworząc wysokie wieże z tych skrzynek, oczywiście pod asekuracją. Na sam koniec zatoczyliśmy wspólny krąg przyjaźni, przed którym nasz Komendant wręczył podziękowania Komendantowi szczepu, który czuwał nad całą imprezą. W imieniu Komendy Hufca ZHP Wrocław im. Polonii Wrocławskiej dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to piękne wydarzenie.

fot. Zbigniew Warzyński

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here