Czuwaj!
Serdecznie zapraszam na jubileuszowy X Dolnośląski Festiwal Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej. W tym roku myślą przewodnią będzie: „Ze śpiewnika Babci Basi”, wyciągniemy z zakurzonych biurek dawne piękne piosenki młodości naszych dziadków. Zachęcamy wszystkich: zuchy, harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników, instruktorów a także seniorów z Chorągwi Dolnośląskiej i nie tylko do wspólnego śpiewania,odkrywania talentów i przeżycia historii na nowo. Festiwal odbędzie się w niedzielę 12.11.2017 r. w Jeleniogórskim Centrum Kultury na ul. Bankowej 28/30 w Jeleniej Górze. Nieprzekraczalny termin nadsyłania lub składania kart zgłoszeń – do 31.10.2017 r. Karkonoski Hufiec ZHP w Jeleniej Górze, ul. P. Skargi 19 bud B, 58-500 Jelenia Góra lub mail: festiwal.phip@gmail.com

Czuwaj!
pwd. Magdalena Załoga, Komendantka X Dolnośląskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Patriotycznej

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here