Wszystkim, którzy dotychczas wsparli nasze działania przekazując nam swój 1 procent podatku serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie również w tym roku zachęcamy Państwa do przekazania swojego 1% podatku dla zuchów, harcerek i harcerzy Hufca ZHP Wrocław.

Wesprzyj nas swoim jednym procentem! Związek Harcerstwa Polskiego to największa organizacja wychowawcza w Polsce, mająca na celu kształtowanie postaw i charakterów dzieci i młodzieży. Rozwijamy na wszystkich szczeblach harcerskiej struktury idee pracy nad sobą, braterstwa i służby Polsce i bliźnim. Kształcimy instruktorów, którzy swą społeczną pracą wciąż dynamicznie rozwijają harcerski ruch. Pomagamy rozwijać harcerskie specjalności, które wprowadzają młodych ludzi w świat pasji, przyszłego rozwoju zawodowego i wielkiej przygody.

Czytaj więcej/Zobacz ulotke!

Comments

comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here